O NAS

Anna i Jan Gąsienica

Nasz dom oferuje nie tylko komfortowe pokoje, ale także ogromny ogród, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci mamy plac zabaw, huśtawkę i trampolinę, a w sezonie letnim basen ogrodowy, w którym mogą się ochłodzić i bawić pod okiem rodziców.

Nasz obiekt posiada również bezpłatny parking, abyście mogli spokojnie zaparkować i cieszyć się naszym gościnnym przyjęciem.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami, gotowi byście odkryli urok Podhala w "U Jaśka"!

Nasz przytulny dom położony jest w samym sercu urokliwej miejscowości Ząb, otoczonej malowniczymi górami. To idealne miejsce na spokojny wypoczynek, gdzie przyroda jest Twoim sąsiadem.Ząb to naprawdę wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić o każdej porze roku, a jego położenie na stoku Gubałówki gwarantuje niezapomniane widoki.


Położenie

Położenie na stoku Gubałówki gwarantuje niesamowite widoki na przepiękne krajobrazy górskie. Ząb to idealne miejsce dla miłośników przyrody, turystyki górskiej i aktywnego wypoczynku.

Zima

Zimą Ząb przyciąga narciarzy i miłośników sportów zimowych, oferując doskonałe trasy narciarskie i możliwość relaksu w urokliwym górskim otoczeniu.

Wiosna/Lato

Wiosną i latem malownicze tereny Zębu zachęcają do wędrówek po szlakach górskich, spacerów, jazdy na rowerze i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jesień

Jesienią, kiedy liście zmieniają kolor na złocisty, Ząb staje się romantycznym miejscem dla par i miłośników spokojnych spacerów.
gdpr-image
Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy Twojego doświadczenia. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na naszą Politykę ochrony danych.
Więcej